Jack Daniel's Experience op Rockin'Park
Al vanaf het eerste uur in Lynchburg is Jack Daniel’s verbonden aan muziek. Zo was het Jack Daniel zelf die de band Silver Cornet Band mede oprichtte om zo tijdens hun tournee zijn whiskey te promoten. De band is inmiddels veranderd in een Amerikaanse truck met een geweldige bar die de beste Europese festivals bezoekt. Genieten van de beste muziek en Jack Daniel’s veranderd gelukkig nooit.
De Jack Daniel’s Experience (JDX) bestaat uit een authentieke U.S. truck en de grootste mobiele bar van Europa. Dit jaar kunnen festivalbezoekers voor het eerst in de historie kennis maken met een virtuele 3D distillery tour en vervolgens genieten van een Jack & Cola in de splinternieuwe Mellowing Area.
In 2010 bezoekt de JDX de grootste en bekendste festivals van Europa, waaronder Roskilde, Sziget en Isle of Wright. In Nederland heeft distributeur A Brand New Day de exclusieve samenwerking met Rockin’ Park gezocht. Rockin’ Park past met haar top programmering met Pearl Jam en Stereophonics perfect bij het merk Jack Daniel’s.
Daarnaast staat de naam Mojo garant voor ervaring en kwaliteit. En kwaliteit en ervaring is waar het om draait bij Jack Daniel’s, de oudste distilleerderij in de Verenigde Staten, waar het credo nog steeds is “Everyday we make it, we’ll make the best we can.”



