Night of the Proms top relatiemarketing-event

3 augustus 2010
...
Boy George
Boy George

Boy George, Barry Hay en Charlie Siem zijn de eerste artiesten die Night of the Proms bekend heeft gemaakt voor de concerten die in het najaar in Rotterdam en Arnhem plaatsvinden. De artiesten worden begeleid door het symfonisch orkest Il Novecento onder leiding van Robert Groslot.

Boy George is natuurlijk wereldberoemd als frontman van Culture Club. De hits ‘Do You Really Want To Hurt Me?’, ‘Time’, ‘Church Of The Poison Mind’ en ‘Karma Chameleon’ bezorgde hem internationale bekendheid. Met zijn extravagante kleding en make-up is Boy George een opmerkelijk muzikant-entertainer.
Na de succesperiode met Culture Club maakte Boy George onlangs een geslaagde comeback. Naast Boy George zal ook Barry Hay, de zanger van de Golden Earring, rock en klassiek laten versmelten tijdens de Night of the Proms. Barry Hay brengt samen met Il Novecento en het koor Fine Fleur de grootste hits van Golden Earring, zoals Radar Love’ en ‘Twilight Zone’.

Voor bedrijven is de Night of the Proms een uitstekende gelegenheid om relaties op een informele manier te ontmoeten en hen een onvergetelijke avond te bezorgen. Door middel van een VIP-arrangement is op eenvoudige wijze een geslaagd relatiemarketingactiviteit te maken. Night of the Proms is eveneens uitstekend geschikt voor personeelsfeesten of een bijzondere avond uit met de personeelsvereniging. Voor deze groepen kan een speciaal BTA-arrangement uitgewerkt worden. Voor meer informatie e-mail: hospitality@mojo.nl.