Csn1
  • 24 sep 2015
  • Crosby, Stills & Nash
  • AFAS Live

Crosby, Stills and Nash

Met de oprichting van Crosby, Stills & Nash in 1968, is meteen ook de geboorte van de eerste supergroep in de popgeschiedenis een feit. Ze worden ook wel ‘The voice of an entire generation’ genoemd. Tijdens deze tour speelden Crosby, Stills & Nash nummers uit hun rijkelijke oeuvre, maar ook nieuwe nummers van elk individueel bandlid kwamen voorbij.

"Al snel is duidelijk dat de houdbaarheid van zowel de liedjes als de zangers nog lang niet verstreken is. Stephen Stills heeft qua stembereik duidelijk aan kwaliteit in moeten leveren, maar compenseert dit ruimschoots met ijzersterk gitaarspel."

schrijft Podiuminfo over het concert. Lust For Life is het daar volmondig mee eens: "Crosby, Stills & Nash mogen dan al een ‘fucking lange tijd’ meedraaien, van stoffigheid is geen sprake."

Image

Csn2
Csn3
Csn5

SLUIT close
Scroll